Skip navigation

Najděte nejlepší vážné seznamky

Najděte svou lásku na některé z vážných seznamek v České republice, z nichž si tu svou vyberete na základě správných informací. Umožňují setkat se ve vší upřímnosti, a – kdo ví? – uvažovat pak o životě ve dvou. Hledáte životního partnera nebo přítele, na nějž se budete moci spolehnout? Své štěstí najdete na těchto seznamkách zaměřených na vážné seznámení. Láska čeká jen na Vás!

Read more
Read less
site
Výhody
Hodnocení redakce
Počet uživatelů
Hodnocení uživatele

eDarling

  • #1 seznamka v České republice pro vzdělané svobodné lidi.
  • Více než 13 miliónů svobodných lidí hledá partnera přes eDarling.
  • 65% vzdělaných svobodných lidí.
380'000 nezadaných
Ideální věk25+

Cupid

  • Velmi interaktivní seznamka pro ty, kteří to chtějí myslet vážně
  • Uživatelé jsou velmi aktivní
150'000 nezadaných
Ideální věk25+

Academic Singles

  • Vyhledávání partnerů pro věkovou skupinu 30+
  • Velmi kvalitní osobní profily
  • Zaměřeno na vzdělanéčeské singles
105'000 nezadaných
Ideální věk30-50

Správný recept pro navázání vážného vztahu

Internetové seznamky poskytují svobodným mužům a ženám možnost najít lásku pomocí moderní a účinné metody. Seznámit se s mužem nebo ženou za účelem budování dlouhodobého milostného vztahu není u internetového seznamování vůbec vyloučené. Internetová seznamka může být všeobecného zamření nebo může být zacílena na konkrétní segment. V každém případě patří seznamky zaměřené na vážné seznámení mezi ty, které nezadaní navštěvují nejčastěji, a to díky skutečnosti, že poskytují větší pravděpodobnost výsledku (seznámení s budoucím partnerem je skutečně možné). V našem porovnání internetových seznamek jsme pro tento typ seznámení vytvořili jedinou kategorii, abychom Vám v této konkrétní oblasti pomohli. Muži i ženy hledající něco konkrétního zde najdou, co hledají.

Pokud skutečně hledáte lásku a ne jen krátkodobé povyražení, je podle našeho názoru životně důležité dát si čas na výběr seznamky, do které se zaregistrujete. Ve velkém počtu stránek je nutné hledat, a proto jsme pro Vás zpracovali utříděný přehled, který samozřejmě není vyčerpávající, ale obsahuje nejlepší internetové seznamky pro vážné seznámení v České republice.

S naším porovnáním je snazší najít na internetu životní lásku

Na této stránce najdete naše porovnání nejlepších internetových seznamek pro vážné seznámení, které Vám při hledání životní lásky opravdu pomůže. Všechny uvedené stránky byly vybrány poté, co jsme je otestovali. Snadné používání, kvalitní profily, vysoké procento odpovědí, pověst stránek či jistota vážného seznámení: v našem porovnání jsou zahrnuta všechna kritéria výběru. Nezadaní, kteří to myslí vážně, mají stejný pohled na život ve dvou a chtějí společně uvažovat o budoucím milostném vztahu, se na některé ze seznamek nabízených v našem důkladně zpracovaném porovnání určitě najdou.

Na našich stránkách Vám představujeme ty nejlepší z nejlepších internetových seznamek pro vážné seznámení! Ostatně si můžete přečíst i náš článek, který vysvětluje, jak se na internetu vážně seznámit

Jak vážné seznamky fungují?

Vážné seznamky jsou charakteristické, protože cílí na nezadané muže a ženy z celé České republiky, kteří hledají lásku.

Pokud například porovnáme tyto platformy s nezávaznými online seznamkami, které jsou určeny pro svobodomyslné, kteří hledají vztah bez závazků, uvidíme, že principem vážných seznamek je propojit vás s podobně smýšlejícími nezadanými, kteří žijí ve vašem okolí.

Tyto seznamovací platformy propojují nezadané Čechy a Češky s přihlédnutím například k věku, lokalitě, vzdělání nebo zájmům.
Pokud se jedná o lásku, není věk žádnou překážkou. Existují vážné online seznamky pro nezadané každého věku, s výjimkou skupiny do 18 let. Některé weby jsou vyhrazené pro specifické segmenty, například seznamování seniorů. Nyní mohou zralí nezadaní, tzn. přibližně ve věku od 40 let, snadno dát druhou šanci lásce a najít perfektního partnera online!

Vytvořte si skvělý profil a upoutejte pozornost ostatních uživatelů

Na prvním dojmu záleží! Váš online profil na seznamce vás tedy musí ukazovat z té nejlepší stránky. Abyste přitáhli pozornost ostatních uživatelů, je třeba napsat úspěšnou a poutavou seznamovací reklamu.

Nezapomínejte, že detaily jsou vždy důležité! Takže kromě zajímavých informací o sobě můžete také několika slovy říct, jak se máte a o rádi děláte ve volném čase. Je také vhodné uvést, jaký typ vztahu hledáte. Nahrajte několik svých hezkých fotografií, aby byl váš profil ještě přitažlivější.

Vážné seznamování vyžaduje vážný přístup i ducha zábavy. Jednoznačně a upřímně proto dejte najevo, jaké máte záměry. Nechcete přece sami ztrácet čas ani nechat ztrácet čas ostatní.
Doporučujeme uvést, jak si představujete perfektní první rande, ideálního partnera nebo něco podobného. Můžete také říct něco o svých méně obvyklých zálibách, abyste snáze našli protějšek, který se jim rád věnuje také.

Udělejte si čas na popis toho, jak by měl vypadat vztah, jaký chcete. Pravděpodobně vás potom budou kontaktovat jen ti nezadaní, kterým jde o to samé.

V úspěšných vztazích mají oba stejné cíle a hodnoty

Asi jste si už nejednou kladli otázku, zda je skutečně možné najít lásku na online seznamce. Na vážné seznamce ano!

Nezadaní, kteří hledají vážný závazek, se to nebojí říct a oznámit, že aktivně hledají životního partnera. Uživatelé těchto webů berou hledání lásky vážně. Nemrhají časem a nehrají žádné hry. Právě naopak. Jednoznačně a transparentně řeknou, co přesně chtějí – a využijí na maximum svůj čas k důslednému hledání vhodného partnera.

Stejné cíle i záliby partnerů jsou bezesporu klíčem k úspěchu vztahu. Vážné seznamky skutečně považují tento faktor za důležitý, aby tak pro vás bylo snazší najít ženu či muže svých snů, pokud jasně řekněte, o jaký typ závazku se vám jedná. Proč to nezkusit?

Read more
Read less

Seznamka po padesátce: Užitečné tipy pro svobodné ve zralém věku

Zralý věk člověka představuje ideální období k tomu, aby si užíval lásku a život bez omezení. V posledních letech se zvýšil počet mužů a žen nad 50 let, kteří se vrátili na trh seznamek. V současnosti se můžete setkat se spoustou on-line seznamek pro seniory v České republice, jako jsou[...]

eDarling vs Singles50: Kde získáte nejlepší shody?

Rande s někým zajímavým a nezadaným je dnes mnohem jednodušší díky online seznamkám. Při hledání lásky online existují desítky alternativ, ale v České republice jsou v kurzu hlavně dvě služby. Mezi nejpopulárnější weby pro nezadané, kteří hledají potenciální partnery, jsou eDarling a Singles50. Ale který web je nejlepší? eDarling vs[...]

Měl by být věkový rozdíl problémem ve vztahu?

Jaký má věkový rozdíl vliv na vztah? Přesně na tuhle otázku se hledala odpověď služba Elite Singles (eDarling) průzkumem u půl milionu svých členů. Podle této platformy pro setkávání lidí se u žen tolerance starších mužů s věkem snižuje, zatímco mladí muži spíše preferujístarší ženy. Jaký věkový rozdíl by byl pro[...]

Tento web využívá soubory cookie, aby vám umožnil lepší prohlížení obsahu. Přečtěte si další informace o tom, jak soubory cookie využíváme, a jak můžete změnit nastavení.