Skip navigation

O nás

Závratný růst počtu internetových seznamek vytvářených v posledních letech způsobuje, že je čím dále tím obtížnější vybrat si stránky, kde se zaregistrujete, abyste se seznámili s člověkem, kterého hledáte. Abychom Vám při rozhodování pomohli, vytvořili jsme tyto stránky porovnávající internetové seznamky. Po důkladném a pečlivém zkoumání jsme určili internetové seznamky, které se nám zdají nejlepší a nejserióznější, abyste se mohli soustředit pouze na získání přízně registrovaných uživatelů.

I když je stanovené pořadí samozřejmě subjektivní, jsme si jisti, že ukazuje reprezentativní vzorek nejspolehlivějších seznamek, které můžete na internetu najít! Je na Vás, abyste je vyzkoušeli a posoudili. Projděte naše odkazy, přečtěte si naše vyjádření, a pak si udělejte názor sami. Pokud nám budete chtít sdělit své připomínky, samozřejmě je rádi vyslechneme a budeme se jimi se vší vážností zabývat.
My všichni jsme již služeb internetových seznamek využili a většina z nás dodnes žije s mužem nebo ženou, s nimiž jsme se seznámili na internetu.
Nabízíme Vám tedy jasné a relevantní porovnání založené na osobních zkušenostech. Ostatně Vás vyzýváme, abyste sami ohodnotili stránky z našeho výběru a tak nám sdělili svůj názor (klikněte na srdíčka).

Doufáme, že Vám naše porovnání při Vašem hledání pomůže, a přejeme Vám kouzelná setkání na internetu!
V jednotlivých hodnoceních je samozřejmě určitá subjektivita, testující osoby nebyly roboti a mají vesměs vlastní úsudek. Rádi obdržíme veškeré připomínky, neváhejte nás proto kontaktovat, pokud se domníváte, že některá naše hodnocení nejsou k Vašim oblíbeným stránkám spravedlivá.
Přejeme Vám příjemné surfování při prohlížení stránek, které jste si vybrali, a doufáme, že tam najdete toho nebo tu, kterého/kterou hledáte!
Pokud si přejete, abychom ke svému hodnocení přidali další kategorii, neváhejte nám to sdělit.

Tým stránek 10-nejlepsi-seznamka.cz
Kontaktujte nás e-mailem : [email protected]

Tento web využívá soubory cookie, aby vám umožnil lepší prohlížení obsahu. Přečtěte si další informace o tom, jak soubory cookie využíváme, a jak můžete změnit nastavení.