Skip navigation

Academic Singles recenze

Poslední aktualizace: Říjen 16, 2018

Online seznamka Academic Singles, jedna z předních platforem pro české singles s vyšším vzděláním, kteří hledají lásku, je nejlepším důkazem toho, že nejen protiklady se přitahují.
Web se zaměřuje na propojování nezadaných žen a mužů z celé České republiky podle jejich afinity.

Služba má speciální osobnostní test, který vás propojí s vysoce kompatibilními uživateli ze stejné oblasti. Cílem je poskytnout vám odpovídající nástroje k nalezení dokonalé shody.

Academic Singles: Jak to funguje?

Připojit se ke komunitě Academic Singles je velmi snadné a zcela zdarma. Začíná se vyplněním 15minutového dotazníku, kde je třeba zadat některé údaje o svých romantických preferencích a ideálním partnerovi. Výsledky vás poté propojí s uživateli, kteří mají stejné hodnoty a mají od vztahů podobná očekávání.

Komunikovat s podobně naladěnými singles můžete v řádu minut, a to nejen díky vyhledávacímu systému Academic Singles. Můžete také procházet stovky profilů a chatovat s uživateli, u kterých je podle vás vysoká šance na začátek nové love story. Chcete-li najít podobně naladěné, stačí filtrovat podle lokality, věku, etnicity a dalších aspektů, na kterých vám záleží. Někoho neobyčejného můžete potkat na několik kliknutí!

Když někdo upoutá vaši pozornost, můžete se začít poznávat prostřednictvím soukromých zpráv. Co se stane po úvodním kontaktu, to už je na vás dvou! Co třeba romantické první rande?

Academic Singles v 5 krocích

Krok 1 – Registrace

Musíte se zaregistrovat na internetové seznamce, zadat uživatelské jméno, heslo a svou polohu.
Poté vám na e-mail zašleme odkaz pro aktivaci účtu.

Krok 2 – Seznamkový dotazník

Než si začnete prohlížet stovky lidí ze svého okolí, musíte vyplnit dotazník s otázkami na vaše vztahové preference a očekávání, vyplnění by vám mělo trvat asi 15 minut.
Vyplnění dotazníku je skvělý způsob, jak zvýšit svou šanci na nalezení toho správného partnera.

Krok 3 – Hledání shody

Web poté zpracuje vaše výsledky a nabídne vám profily uživatelů, kteří se k vám nejlépe hodí – tedy ty, kteří mají stejné zájmy, očekávají od vztahu to samé a mají stejný typ osobnosti jako vy.

Krok 4 – Vyhledávání profilů

Pokud si chcete vhodného partnera najít sami, můžete výsledky vyhledávání filtrovat pomocí různých konkrétních kritérií.

Krok 5 – Spojení s dalšími nezadanými

Až najdete někoho, kdo vás zaujme, můžete mu/jí zaslat soukromou zprávu, abyste se lépe poznali, a pokud zafunguje chemie, domluvit si i svou první schůzku!

Je to dokonalá shoda! – Test osobnosti na Academic Singles

Jednou z největších vychytávek na Academic Singles je algoritmus, který k sobě vyhledává vhodné partnery na základě jejich osobnostních rysů.

Většina internetových seznamek spojuje uživatele na základě věku či polohy, Academic Singles jsou ale o krok napřed – analyzují totiž uživetele více do hloubky.

Test osobnosti užívaný platformou Academic Sinlges snadno vytvoří každému uživateli vztahový profil a pomůže mu najít potenciálního partnera.

Dotazník zkoumá několik aspektů od sociálních interakcí s jinými nezadanými po způsob, jakým lidé reagují v různých situacích, které souvisejí s navazováním vztahu.

Systém přiřazování vhodných partnerů porovnává psychologická, antropologická a sociologická data uživatelů.

Potom spolu propojí ty nezadané, kteří se k sobě nejvíc hodí. Můžeme tomu říkat třeba nalezení shody či párování.

Metody jiných webů pro párování jsou si navzájem velmi podobné a testy osobnosti si u nich můžete dělat pořád dokola.

Academic Singles ale fungují jinak. Test si můžete udělat pouze jednou. Jde o to, aby k sobě byli potenciální partneři upřímní a vystupovali navenek takoví, jací skutečně jsou. Žádné výmysly!

Je pro úspěch vztahu důležité, aby si partneři dobře osobnostně sedli?

Vezmeme-li v potaz, jak funguje test osobnosti na Academic Singles, zní odpověď ano!

Když jdou dva lidé na schůzku, je důležité, aby se jeden druhému fyzicky líbil a fungovala chemie, stejně tak ale aby měli podobnou úroveň vzdělání a typ osobnosti.

Náš tým na Academic Singles se specializuje na vytváření fungujících vztahů a i když se při hledání hodně hledí na vzhled, nejdůležitější je, abyste vyrazili na schůzku… a mnoho dalších věcí!

Proto se náš web soustředí i na jiné aspekty než zájmy a věk uživatelů.

Ze zkoumání naší služby vyplynulo, že přes 40 % našich uživatelů najde svou lásku právě díky párovacímu mechanismu.

Nakonec ale samozřejmě vždy záleží na tom, koho si vyberete vy sami!

 

Prolomení ledů s Academic Singles

Na Academic Singles vám představíme další uživatele, kteří s vámi mají mnoho společného.

Pokud se ale chcete seznámit s někým, koho jste si ve vyhledávání našli sami, můžete mu/jí zaslat jednu otázku na prolomení ledů z našeho seznamu.

Díky této funkci můžete toho druhého lépe poznat a zjistit, jestli by se k vám mohl hodit, aniž byste vedli dlouhou konverzaci po internetu.

Test Academic Singles

Klasické stránky i mobilní aplikace jsou neuvěřitelně intuitivní. Někteří nezadaní na tomto webu jsou senioři, kteří chtějí dát lásce druhou šanci. Proto je platforma Academic Singles navržena tak, aby ji mohl snadno používat každý bez ohledu na zkušenosti s tímto typem systémů. Hledání dokonalého partnera ulehčuje, že webové stránky vám ukazují potenciální partnery. Nemusíte trávit hodiny konverzacemi, které nikam nevedou. Místo toho můžete chatovat s uživateli, u kterých již víte, že jsou s vámi kompatibilní a hledají někoho, jako jste vy!

Je téměř nemožné narazit na falešné profily, protože většina uživatelů má profily téměř na 100 % vyplněné a je u nich znát opravdový zájem o nalezení mužů či žen pro romantický vztah.

Hlavní funkce

Ve službě Academic Singles si můžete užívat randění a komunikovat s ostatními prostřednictvím různých nástrojů. Máte-li standardní účet, máte možnost mimo jiné vyplnit svůj profil a nahrát fotografie, udělat si osobnostní test a zobrazit shody. Pokud však chcete osobní kontakt s jiným uživatelem, je k tomu třeba předplatné. V prémiové verzi máte navíc další možnosti:

  • Přidávat kontakty na seznam oblíbených
  • Zobrazit návštěvy na svém profilu
  • Zobrazit všechny fotografie
  • Číst a dostávat neomezené množství zpráv

Academic Singles cena

PŘEDPLATNÉ CENA CENA ZA MĚSÍC
3 měsíce 2 600 Kč 886,73 Kč
6 měsíců 4 168 Kč 694,73 Kč
12 měsíců 6 247 Kč 520,64 Kč

Spolehlivost a bezpečnost

Využívání služby Academic Singles je zcela bezpečné, osobní informace jsou zašifrované a platforma je nepředává třetím stranám. Kromě toho máte možnost kdykoli měnit osobní nastavení. Můžete například vybrat, kteří členové s předplacenými účty mohou zobrazovat vaše fotografie a kteří ne. S možností sdílet jen některé osobní údaje je uživatelský dojem mnohem lepší.

Academic Singles: Jak zrušit vaše předplatné typu Premium?

Pokud jste na seznamce Academic Singles našli vhodného partnera a už nechcete využívat předplatné Premium, můžete jej zrušit na stránce „Vaše členství“.

Academic Singles: Jak odstranit můj profil?

Odstranění profilu je v Academic Singles snadné. Váš účet můžete deaktivovat během několika minut kliknutím na váš kruhový avatar a následným kliknutím na tlačítko „Nastavení“ a poté na možnost „Odstranit můj profil“. Ostatní uživatelé poté nebudou moci najít váš profil.

Pokud jste provedli upgrade na předplatné typu Premium, je třeba před trvalým odstraněním profilu na Academic Singles zrušit automatickou obnovu předplatného.

Zákaznický servis

Chcete-li kontakovat zákaznický servis Academic Singles, zašlete nám e-mail na adresu [email protected].
Náš tým vám pomůže s jakýmkoli dotazem na fungování našeho webu, nahlášení uživatele kvůli nevhodnému chování nebo vám v případě zájmu poskytne podrobné informace o programu Premium.

Na našich stránkách najdete v dolní části menu i nejčastěji kladené dotazy (FAQ), kde se dozvíte základní informace o tom, jak si vytvořit profil a kontaktovat další uživatele, a podrobnosti o různých způsobech platby na našem webu nebo o dalších technických záležitostech.

Academic Singles – hodnocení: náš názor

Pro Proti
Velmi efektivní systém propojování

Vysoce kvalitní osobnostní profily

Zaměřeno na vzdělané Australany

Snadno ovladatelná aplikace dostupná pro Android a iOS

S ostatními uživateli můžete komunikovat pouze prostřednictvím soukromých zpráv

Fotografie ostatních uživatelů mohou vidět pouze prémioví uživatelé

Academic Singles je nepochybně jeden z nejlepších webů pro české singles, kteří jsou profesionály v businessu nebo dosáhli vyššího vzdělání a hledají protějšek. Není nutné trávit příliš času vytvářením profilu a zbývá tak více času na propojení s podobně naladěnými muži či ženami v okolí. Registrace na tomto webu proto opravdu stojí za to. Jednou z hlavních funkcí tohoto webu je unikátní systém vyhledávání partnerů. Díky tomu je vyhledání dokonalé shody snadnější než na jiných podobných seznamkách.

Jedinou nevýhodou je, že vyplnění testu osobnosti po zaregistrování na seznamce trvá poměrně dlouho, a to může některé uživatele odradit. Obzvláště ty, kteří si chtějí ihned začít prohlížet profily.

Pokud ale hledáte skutečně smyslupná spojení, jsou pro vás Academic Singles ta ideální volba!
Poměr mužů a žen na Academic Singles je poměrně zajímavý, mezi uživateli je 55 % žen a 45 % mužů.

Náš systém pro hledání shody pro přiřazování vhodných partnerů je vysoce efektivní. Prováděli jsme praktické testování a získali spoustu zajímavých kontaktů. Navrhovaná spojení vypadala skutečně slibně. Obzvláště jsme obdivovali efektivitu vyhledávacích nástrojů. Filtrování výsledků je velmi snadné, můžete si tedy zobrazované profily přizpůsobit dle svých představ.

Je-li vaším cílem najít opravdovou lásku a vztah založený na důvěře, pak spřízněnou duši určitě objevíte právě na Academic Singles!

Tento web využívá soubory cookie, aby vám umožnil lepší prohlížení obsahu. Přečtěte si další informace o tom, jak soubory cookie využíváme, a jak můžete změnit nastavení.