Skip navigation

Přehled seznamek

eDarling

eDarling je internetová seznamka založená na porovnání osobnostních profilů pro náročné nezadané, kteří chtějí najít kvalitního partnera. Již léta je uznávána jako jedna z předních internetových seznamek v České republice a členům zaručuje seznámení, které vyústí v dlouhodobý vztah. Tím že nabízí prostředí s maximální bezpečností, umožňuje uživatelům bez obav hledat spřízněnou duši, což je pro eDarling priorita.

be2

be2 je internetová seznamka, která Vás chce vyvést za hranice virtuálního světa a zajistit Vám skutečná setkání s lidmi, kteří se k Vám hodí. Díky koncepci založené na blízkosti profilů členů se internetová seznamka be2 stala jednou z předních ve svém oboru ve všech cca 30 státech, kde působí, a zejména v České republice. Je uznávána pro svou serióznost a kvalitní služby a je tedy ideálním místem, kde překonat případný rozchod a najít zase radost ze života díky kvalitnímu a dlouhodobému seznámení s lidmi, kteří se k Vám skutečně hodí.

Singles 50

Svobodní lidé z České republiky nad 50 let mají nyní nové seznamovací stránky, které mohou vyzkoušet, pokud hledají lásku. Singles50 vlastní a provozuje společnost be2, která představuje záruku kvality a zkušeností. To nás přimělo k rozhodnutí nabídnout tuto novou službu zejména lidem nad 50 let, kteří se chtějí seriózně seznámit v České republice.

Singles50: Jak to funguje?

Academic Singles

Online seznamka Academic Singles, jedna z předních platforem pro české singles s vyšším vzděláním, kteří hledají lásku, je nejlepším důkazem toho, že nejen protiklady se přitahují.
Web se zaměřuje na propojování nezadaných žen a mužů z celé České republiky podle jejich afinity.

Služba má speciální osobnostní test, který vás propojí s vysoce kompatibilními uživateli ze stejné oblasti. Cílem je poskytnout vám odpovídající nástroje k nalezení dokonalé shody.

C-date

C-date se od klasických internetových seznamek liší a neklade si za cíl zprostředkovat vážné a dlouhodobé seznámení. Seznamka C-date je určena spíše příznivcům „casual dating“, kteří hledají nezávazná a smyslná setkání mezi dospělými, kteří s tím, co dělají, souhlasí… Od registrovaných uživatelů se nežádá žádný dlouhodobý závazek, jde o to prožívat diskrétní a přátelské intimní vztahy.

Službě C-date po celém světě důvěřuje již více než 36 milionů singles a každý den přibývají další Češi, kteří se mohou do služby zdarma zaregistrovat a nezávazně najít dokonale vyhovující protějšek.

Bez ohledu na to, o jaký typ dobrodružství máte zájem, ve službě C-date máte velkou šanci najít někoho, kdo bude vyhovovat vašim požadavkům.

Tento web využívá soubory cookie, aby vám umožnil lepší prohlížení obsahu. Přečtěte si další informace o tom, jak soubory cookie využíváme, a jak můžete změnit nastavení.