Skip navigation

Přehled seznamek

eDarling

eDarling je internetová seznamka založená na porovnání osobnostních profilů pro náročné nezadané, kteří chtějí najít kvalitního partnera. Již léta je uznávána jako jedna z předních internetových seznamek v České republice a členům zaručuje seznámení, které vyústí v dlouhodobý vztah. Tím že nabízí prostředí s maximální bezpečností, umožňuje uživatelům bez obav hledat spřízněnou duši, což je pro eDarling priorita.

Žhavénoci

Žhavénoci je vynikající online seznamka pro všechny, kdo hledají nezávazný vztah. Když hledáte pohodový vztah bez jakýchkoli závazků. V dnešní době jsou nezávazné vztahy stále populárnější, protože muži i ženy si chtějí udržet nezávislost nebo mají kariéru jako hlavní prioritu.

Žhavénoci jsou pro vás perfektní, jestli nejste připraveni na vztah, ale přesto chcete potkávat nové lidi a společně něco zažít. Jestli chcete diskrétní sexuální schůzku nebo se chcete bavit bez závazků, Žhavénoci jsou pro vás ideální seznamka.

Singles 50

Svobodní lidé z České republiky nad 50 let mají nyní nové seznamovací stránky, které mohou vyzkoušet, pokud hledají lásku. Singles50 vlastní a provozuje společnost be2, která představuje záruku kvality a zkušeností. To nás přimělo k rozhodnutí nabídnout tuto novou službu zejména lidem nad 50 let, kteří se chtějí seriózně seznámit v České republice.

Singles50: Jak to funguje?

Tento web využívá soubory cookie, aby vám umožnil lepší prohlížení obsahu. Přečtěte si další informace o tom, jak soubory cookie využíváme, a jak můžete změnit nastavení.