Skip navigation

eDarling recenze

Poslední aktualizace: 16 ledna, 2024 provedl Jakub

eDarling je internetová seznamka založená na porovnání osobnostních profilů pro náročné nezadané, kteří chtějí najít kvalitního partnera. Již léta je uznávána jako jedna z předních internetových seznamek v České republice a členům zaručuje seznámení, které vyústí v dlouhodobý vztah. Tím že nabízí prostředí s maximální bezpečností, umožňuje uživatelům bez obav hledat spřízněnou duši, což je pro eDarling priorita.

eDarling: Jak to funguje?

Služby, které seznamka eDarling nabízí, jsou založeny na vědecky podloženém osobnostním testu. Při registraci do seznamky musíte vyplnit dotazník. Právě díky výsledkům tohoto testu dokáže eDarling definovat profily uživatelů a to, co od milostného vztahu požadují. Díky tomu eDarling doporučuje členům pouze ty partnery, jejichž osobnosti a očekávání se k nim skutečně hodí.

Začínáme se službou eDarling

Krok 1 – Jak se registrovat

Proces registrace nijak moc nevybočuje ze standardů. K zahájení registrace je třeba zadat e-mailovou adresu a heslo (nejméně osmimístné obsahující písmena i číslice).

Bude také třeba zadat, zda jste muž, či žena, a zda hledáte nezadané muže nebo nezadané ženy.

Jakmile zadáte informace a přijmete smluvní podmínky webu, bude vám odeslán e-mail. V e-mailu najdete odkaz na online seznamku, který vám umožní potvrdit registraci na webu.

Proces je velmi rychlý a přímočarý.

>> Zaregistrujte se zdarmaa najděte svoji vysněnou lásku! <<

Krok 2 – Seznamovací dotazník a test osobnosti

Chcete-li se připojit k této unikátní komunitě ambiciózních singles, bude také třeba vyplnit velmi podrobný, ale zábavný dotazník zaměřený na zjištění osobnostního typu uživatele. Výsledky službě poté pomohou při vyhledávání vhodného partnera pro vás.

Dotazník vám dá možnost popsat svého ideálního partnera, aby mohli ostatní uživatelé posoudit, nakolik jsou kompatibilní s tím, co očekáváte. Tento osobnostní přehled vám pomůže sestavit přesnější psychologický profil v zájmu zvýšení vašich šancí úspěšně najít kompatibilního partnera.

Služba eDarling úspěšně působí po celém světě s velmi specifickou seznamovací službou pro náročné singles, kteří vědí, co v lásce chtějí a hledají velmi konkrétní typ.

Krok 3 – Vytvoření profilu

Jakmile vyplníte seznamovací dotazník, získáte přístup ke svému profilu. Vyplnění profilu je velmi důležitá součást online seznamování a proto služba eDarling vytvořila jednoduchou platformu, která vám umožní profil upravovat.

První, co po vás služba bude chtít, je přidat profilový obrázek. Jakmile profilový obrázek přidáte, služba eDarling vás uvědomí, že již byly podle vašeho dotazníku vypočítány návrhy na partnerství, které si můžete projít.

Druhým krokem je následně vyplnění profilu. Služba eDarling vytvořila průvodce profilem , který vám pomůže profil optimalizovat.

Budete požádáni o vyplnění následujících informací:

 • Vaše kvality
 • Vaše koníčky
 • Situace, ve kterých se cítíte příjemně
 • Přání
 • Nepřijatelné osobnostní rysy
 • Co vás rozesměje
 • Co očekáváte a přejete si od vztahu

Platforma je velmi dynamická. Denně dostáváte doporučení na různé partnery, ale sami rozhodujete, zda zahájíte konverzaci, podle vzájemné kompatibility.

Můžete také vyhledávat jiné zajímavé singles ve svém okolí a prolomit ledy projevem zájmu.

Posledním krokem v procesu registrace je setkat se soukromě s uživateli, kteří by se k vám mohli hodit. K tomu je však nutné předplatné.

K dispozici jsou různé typy předplatného s různými cenami. Na různé nabídky se můžete podívat níže.

Až si vyberete předplatné, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám, vše pro vás bude připravné, abyste mohli začít psát vlastní love story a pomalu budovat dlouhodobý stav.

eDarling vám poskytne skvělé nástroje k velmi příjemné komunikaci s ostatními uživateli. Jestli se trochu ostýcháte prolamovat ledy, můžete posílat úsměvy. Služba také pro své uživatele vytvořila tzv. „Icebreaker“, který tvoří pět vážně míněných otázek generovaných službou a které můžete položit na začátek někomu, s kým chcete zahájit konverzaci.

Další skvělou funkcí, která vám pomůže maximálně využít komunikační nástroje této online seznamky, je označování „oblíbených“ singles.

Velmi užitečné, když si chcete podle sebe upravit seznam s profily, které vás zaujaly nejvíce, abyste s nimi mohli zahájit konverzaci, kdykoli budete chtít.

Vyzkoušejte eDarling

Hlavním cílem webu eDarling je vytvořit bezpečný prostor, kde se mohou setkávat ambiciózní singles z celé České republiky i ze zahraničí.

Přestože je mnoho online seznamek, které pomáhají nezadaným mužům a ženám najít lásku, eDarling funguje jinak.

Díky vlastnímu systému přiřazování partnerů můžete skutečně najít někoho, kdo splňuje vaše kritéria. Web je v propojování podobně naladěných velmi efektivní. Nemusíte tak trávit hodiny vyhledáváním správného protějšku na rande. Platforma provede vyčerpávající vyhledávání za vás!

Hlavní charakteristiky

Co se týče dostupných funkcí, najdete zde standard, který nabízí každá seznamka (poštovní schránku, profily atd.).

eDarling se však od konkurence odlišuje intuitivním designem rozhraní, díky kterému se velmi snadno používá.

Vyhledávání a kontaktování potenciálních partnerů

Pokročilé vyhledávání je velmi efektivní a vychází z konkrétních kritérií, která definujete v seznamovacím dotazníku a v osobním seznamovacím profilu. Máte dokonce možnost kdykoli měnit charakteristiky, které od budoucího partnera očekáváte.

Jakmile se registrujete, začnete dostávat 3 až 7 přizpůsobených shod denněpodle výsledků vyhledávání shod pro vaši osobnost.

Kromě toho na ovládacím panelu můžete snadno zacílit na své shody a najdete zde i denní návrhy, které vám eDarling předkládá v rámečku „Co by, kdyby…“.

Máte také možnost podívat se na uživatele, kteří navštívili váš profil pro případ, že byste mezi nimi našli zajímavou shodu.

Filtry vyhledávání jsou velmi komplexní: můete filtrovat podle věku a výšky, vzdálenosti, touhy po dětech, vzdělání a příjmu, kouření a přístup k alkoholu či národnosti a náboženství.

K odesílání soukromých zpráv je třeba získat předplatné na úrovni Premium, které vám dá následující možnosti:

 • Zobrazovat všechny obrázky od ostatních uživatelů
 • Hodnotit a odesílat neomezeně zpráv
 • Používat aplikaci
 • Získávat až 20 doporučení partnerů navíc
 • Vidět, zda byly vaše zprávy přečteny
 • Neomezená komunikace a inteligentní vyhledávání partnerů
 • Přístup ke shodám „WildCard“: exkluzivně pouze pro členy úrovně Premium – eDarling vám bude odesílat 20 shod denně ke zvýšení vaší šance na úspěch

eDarling cena

PŘEDPLATNÉ CENA CENA ZA MĚSÍC
3 měsíce  1,617 Kč 539 Kč
6 měsíců 2,574 Kč 429 Kč
12 měsíců 3,228 Kč 269 Kč

Klíčové body pro nalezení lásky

Stejně jako obdobná seznamka EliteSingles pro anglicky hovořící nezadané zajišťuje eDarling průběžnou každodenní podporu, aby svým členům hledání lásky usnadnil. Aby se všem podařilo svou druhou polovinu najít, je pro eDarling stejně jako pro EliteSingles důležité jim při hledání spřízněné duše pomáhat. Vedle technické důmyslnosti stránek je zde tak i armáda poradců, kteří jsou trvale připraveni odpovídat na otázky a radit. Dělají to pomocí e-mailů a článků, ale také na chatu.

Služby zákazníkům a bezpečnost

Aby se členové mohli plně soustředit na hledání spřízněné duše v atmosféře důvěry, stanovil si eDarling jako jednu z priorit zabezpečení. V tomto směru se eDarling opírá o propracovaný bezpečnostní systém. Spletitý algoritmus zkoumá profily všech nově registrovaných uživatelů tak, aby v maximálně možné míře omezil registraci lidí, kteří mají nekalé úmysly. Tím ale prověřování nekončí… Po dokončení automatické kontroly zkontroluje oddělení služeb zákazníkům profily nových členů ručně: popisy a fotografie. Je nutno dodat, že kterýkoli člen může oddělení služeb zákazníkům na podezřelou osobu upozornit.

eDarling hodnocení: náš názor

Pro Proti
Velmi přívětivá komunita ambiciózních singles

Velmi efektivní technologie vyhledávání partnerů

Intuitivní web

Profily schvaluje tým moderátorů

Velmi užitečný online magazín s tipy a nápady pro seznamování

Aplikace pro Android a iOS

Fotografie ostatních uživatelů mohou zobrazit pouze uživatelé prémiové verze

Seznamka eDarling je jednoznačně určena nezadaným, kteří hledají seznámení „na úrovni“. Používání platformy je jednoduché, procházení stránek je intuitivní a příjemné. Důraz je jednoznačně kladen na bezpečnost a ochranu uživatelů: ve světě internetových seznamek je to důležitá vlastnost budící důvěru.

Služba eDarling je rozhodně skvělou volbou, pokud patříte mezi vzdělané singles a očekáváte, že na internetu najdete vážný vztah.

Systém vyhledávání partnerů skutečně pomáhá zúžit možnosti a maximalizovat šanci najít správného partnera. Je vidět velká pozornost k detailům a k různým očekáváním a životním stylům uživatelů s cílem vytvořit velmi efektivní online seznamku s vysokou úspěšností.

Líbily se nám zejména vysoce kompatibilní shody, které eDarling posílá přímouživatelům, a interaktivní mapa, která umožňuje cílit na možné shody ve vašem městě.

Chcete-li se stát součástí velmi přívětivé komunity ambiciózních českých singles, jejichž cílem je najít jekoho výjimečného s kým sdílet život a zestárnout, eDarling je fantastickou možností!

Tento web využívá soubory cookie, aby vám umožnil lepší prohlížení obsahu. Přečtěte si další informace o tom, jak soubory cookie využíváme, a jak můžete změnit nastavení.