Skip navigation

Najděte nejlepší seznamky podle zájmů

Podívejte se na nejlepší internetové seznamky zaměřené na seznámení podle zájmů v České republice. Tyto stránky Vám pomohou najít toho pravého nebo tu pravou právě pro Vás.
Díky pokročilým testům osobnosti půjdete konečně na schůzku, která k něčemu povede! Najděte muže nebo ženu, kterého nebo kterou hledáte… a více, pokud si budete rozumět.

Read more
Read less
site
Výhody
Hodnocení redakce
Počet uživatelů
Hodnocení uživatele

eDarling

  • #1 seznamka v České republice pro vzdělané svobodné lidi.
  • Více než 13 miliónů svobodných lidí hledá partnera přes eDarling.
  • 65% vzdělaných svobodných lidí.
380'000 nezadaných
Ideální věk25+

Cupid

  • Velmi interaktivní seznamka pro ty, kteří to chtějí myslet vážně
  • Uživatelé jsou velmi aktivní
150'000 nezadaných
Ideální věk25+

Academic Singles

  • Vyhledávání partnerů pro věkovou skupinu 30+
  • Velmi kvalitní osobní profily
  • Zaměřeno na vzdělanéčeské singles
105'000 nezadaných
Ideální věk30-50

Seznámení podle zájmů: účinný přistup

Při seznámení často uvádíme: „a v případě porozumění více“. Proto část internetových stránek z této fráze vychází s cílem konečně zvýšit svou účinnost a správnost nalezených shod mezi profily. Tento postup je velmi přínosný, protože především šetří čas: místo abyste marně hledali profily, které vypadají jako odpovídající Vašim požadavkům, vyhledávání podle společných zájmů Vás nasměruje přímo k těm, kdo by se mohli ukázat jako partneři, s nimiž byste mohli společně urazit kus cesty. Vráně k vráně sedá, ne?

Společné zájmy jsou však široký pojem, protože vedle bodů, které mají dva nezadaní lidé společné, mohou být některé rysy jejich osobností vzájemně protichůdné, přitom se však dokonale doplňovat. Stručně řečeno, stránky využívající této „technologie“ jsou tím pravým místem pro ty, kdo vědí, co chtějí, a hlavně to myslí vážně

Jak seznamky podle zájmů fungují?

Seznamky podle zájmů fungují podobně jako jiné klasické seznamky ale kromě propojování podle údajů, jako je lokalita, věk nebo zájmy, jsou nezadaní na těchto platformách propojováni s uživateli, kteří mají odpovídající osobnost.

Po registraci v některé z těchto seznamech je nejprve nutné udělat si osobnostní test, který vyhodnocuje vlastnosti jako například chování k ostatním nebo zvědavost, a poté vám podle výsledků ukážou uživatele, kteří jsou s vámi vysoce kompatibilní.

Pokud jste například odvážná spontánní nezadaná žena z Brna a hledáte ideálního muže, může vám tato pokročilá vyhledávací metoda pomoci najít mnoho zajímavých dobrodružných nezadaných mužů ve vašem okolí.

Cílem tohoto vyhledávání podle zájmů je propojovat nezadané z Brna s přihlédnutím k osobnostnímu typu.

Blízkost je klíčová pro úspěch vážného vztahu

Má-li váš vztah fungovat, je klíčové být do jisté míry propojeni s partnerem. Jen pokud jste kompatibilní, můžete spolu snadno komunikovat a dosahovat harmonie.

Být vhodní pro partnera neznamená jen mít stejné hobby nebo kompatibilní osobnost. Blízkost se dá změřit i jinak.

Seznamky podle zájmů vyhledávají lidi vyhodnocením osobnostních typů uživatelů a dalších faktorů, jako jsou chování nebo očekávání od vztahu.

Fyzická blízkost

Chemie mezi dvěma lidmi se nazývá fyzická blízkost. Když se zaregistrujete na seznamce podle zájmů, je velmi důležité prozradit něco o sobě a o tom, jakému fyzickému typu dáváte u partnera přednost. Web vás poté propojí s nezadanými, kteří splňují vaše kritéria vzhledu.

Jak vypadáte, je důležité, zejména při flirtování s jinými nezadanými. Chcete-li upoutat více uživatelů online seznamky, snažte se vybrat co nejlepší fotografie, aby uživatelé viděli, jak vypadáte.

Duševní a sociální blízkost

Jako sociální a duševní blízkost se označují aspekty jako například podobné zájmy nebo úroveň IQ. Seznamky podle zájmů také, stejně jako jiné klasické seznamky, propojují uživatele s přihlédnutím například k oblíbeným aktivitám ve volném čase. Nezapomeňte proto prozradit něco o svých zálibách. Když to uděláte, bude snazší najít nezadané, kteří mají rádi to samé, co vy.

Niterná blízkost

Poslední stupeň je tak zvaná niterná blízkost, která v podstatě znamená, že vy a váš partner sdílíte stejné hodnoty a máte v životě stejné cíle.

Máte-li společná očekávání, je snadnější vzájemně komunikovat a porozumět si, zejména v případě hádky nebo protikladných pohledů na konkrétní věc.

Zdravý vtah je takový, kde oba chtějí totéž a každý den spolupracují na dosahování svých cílů.

Když ve svém online profilu na seznamce podle zájmů poutavě napíšete, jak si představujete ideální vztah, výrazně tím roste vaše šance, že najdete toho pravého partnera!

Read more
Read less

Seznamka po padesátce: Užitečné tipy pro svobodné ve zralém věku

Zralý věk člověka představuje ideální období k tomu, aby si užíval lásku a život bez omezení. V posledních letech se zvýšil počet mužů a žen nad 50 let, kteří se vrátili na trh seznamek. V současnosti se můžete setkat se spoustou on-line seznamek pro seniory v České republice, jako jsou[...]

eDarling vs Singles50: Kde získáte nejlepší shody?

Rande s někým zajímavým a nezadaným je dnes mnohem jednodušší díky online seznamkám. Při hledání lásky online existují desítky alternativ, ale v České republice jsou v kurzu hlavně dvě služby. Mezi nejpopulárnější weby pro nezadané, kteří hledají potenciální partnery, jsou eDarling a Singles50. Ale který web je nejlepší? eDarling vs[...]

Měl by být věkový rozdíl problémem ve vztahu?

Jaký má věkový rozdíl vliv na vztah? Přesně na tuhle otázku se hledala odpověď služba Elite Singles (eDarling) průzkumem u půl milionu svých členů. Podle této platformy pro setkávání lidí se u žen tolerance starších mužů s věkem snižuje, zatímco mladí muži spíše preferujístarší ženy. Jaký věkový rozdíl by byl pro[...]

Tento web využívá soubory cookie, aby vám umožnil lepší prohlížení obsahu. Přečtěte si další informace o tom, jak soubory cookie využíváme, a jak můžete změnit nastavení.