Skip navigation

Recenze: Žhavénoci

Poslední aktualizace: 10 května, 2024 provedl Jakub

Žhavénoci je vynikající online seznamka pro všechny, kdo hledají nezávazný vztah. Když hledáte pohodový vztah bez jakýchkoli závazků. V dnešní době jsou nezávazné vztahy stále populárnější, protože muži i ženy si chtějí udržet nezávislost nebo mají kariéru jako hlavní prioritu.

Žhavénoci jsou pro vás perfektní, jestli nejste připraveni na vztah, ale přesto chcete potkávat nové lidi a společně něco zažít. Jestli chcete diskrétní sexuální schůzku nebo se chcete bavit bez závazků, Žhavénoci jsou pro vás ideální seznamka.

Žhavénoci: jak to funguje?

Registrace na webu Žhavénoci je zdarma a nezávazná, se zajištěním anonymity. Můžete tak seznamku Žhavénoci nechat, aby vás spojila s možnými známostmi, které odpovídají vašim přáním a mají zájem o to samé, co vy.

Seznamka Žhavénoci má celkem jednoduchý systém. Dostanete k olik otázek o vašich sexuálních preferencích a požadavcích. Vyhledávací systém Žhavénoci okamžitě navrhne potenciálně kompatibilní partnery, které můžete dále kontaktovat.

V porovnání se seznamováním s cizími osobami v baru či v klubu nabízí stránky Žhavénoci vysokou bezpečnost, když si chcete vybrat správného partnera na jednu noc – zejména pro ženy, které si nechtějí nechat ujít sexuální zážitky, ale nechtějí nést riziko, že si domů pozvou někoho úplně neznámého. Dalším důvodem, proč se 90 % nezávazných partnerů najde online, je možnost utajení intimní aférky před ostatními.

Hlavní charakteristiky

 • Platforma nabízí širokou škálu nezávazných kontaktů. Můžete se setkat, flirtovat, hrát erotické hry, dívat se a chatovat s ostatními nezadanými, kteří jsou otevření novým zážitkům.
 • K dispozici je několik aktuálních funkcí pro pořádné rande
 • Můžete si vybrat partnera podle erotického typu a mrknout na něj nebo muposlat pikantní zprávu
 • Je možné filtrovat podle pohlaví, sexuální orientace, lokality… a potkat sexy holku z okolí na několik kliknutí

Bezplatné členství:

 • Vytvoření profilu si profil
 • Používat zdarma funkci rozšířeného vyhledávání
 • Zobrazovat zprávy ve veřejných diskuzních místnostech

Plné členství (předplatné):

 • Chatu
 • Odesílat neomezený zpráv
 • Zobrazovat všechny výsledky vyhledávání
 • Získají přístup ke všem fotkám

Žhavénoci cena

PŘEDPLATNÉ CENA CENA ZA MĚSÍC
Vyzkoušení na 3 dny Kč 12.60
1 měsíc Kč 415.00 Kč 415.00
3 měsíce Kč 750.00 Kč 250.00
6 měsíců Kč 960.00 Kč 160.00

Bezpečnost a zabezpečení

Chcete-li na maximum využít ty nejlepší funkce, je nutné si vybrat mezi standardním a prémiovým členstvím. S prémiovým členstvím budete mít plný přístup k nástrojům a různým funkcím webu Žhavénoci a nejvyšší možnou úroveň zabezpečení a bezpečnosti. Anonymita a ochrana údajů zákazníků jsou pro web Žhavénoci velmi důležité. Můžete si být jistí, že vaše soukromí bude plně zabezpečeno.

Žhavénoci hodnocení: náš názor

Klady Zápory
100% zdarma pro ženy!

To pravé místo pro rande na sex v České republice

Vyhledávání k uspokojení všech vašich fantazií

Denně návrhy sexy profilů

Muži musí mít placenou verzi, aby mohli využívat všechny komunikační funkce

Nic vážného

 

Ať už hledáte nezávazný blízký vztah nebo si jen chcete splnit sexuální fantazie, Žhavénoci je pro vás určitě ta pravá seznamka. Zdá se, že web nabízí neomezený počet kontaktů. Můžete flirtovat a setkávat se se sexy nezadanými v okolí, sledovat erotická videa ostatních uživatelů z celé země nebo jednoduše najít perfektní známost na sex a hrát společně erotické hry online. Hlavní výhodou webu Žhavénoci je, že limity nastavujete vy!

Tento web využívá soubory cookie, aby vám umožnil lepší prohlížení obsahu. Přečtěte si další informace o tom, jak soubory cookie využíváme, a jak můžete změnit nastavení.