Skip navigation

Najděte nejlepší nezávazné seznamky

Zde najdete porovnání erotických seznamek v České republice určených těm, kdo hledají nové zážitky a pocity.
Podlehněte pokušení a najděte toho, kdo Vám způsobí nejintenzívnější potěšení! Seznámení na jednu noc nebo na delší dobu – rozhodnutí je jen na Vás.

site
Výhody
Hodnocení redakce
Počet uživatelů
Hodnocení uživatele

Victoria Milan

 • 100% anonymní profil
 • Registrace zdarma
 • Diskrétní seznámení pro lidi žijící v páru
800'000 nezadaných
Ideální věk30+

Známosti na jednu noc, jen na sex a k experimentování

Koktejl pikantních dobrodružství, jež vytrhnou z každodenní rutiny nezadané, kteří chtějí zkusit něco nového, hledají pobavení a potěšení. Nezávazné sexuální vztahy se staly běžnou praxí zejména s rozšířením toho, čemu se říká „sex friends“ nebo „kamarádství s výhodami“, nezávazných a bezstarostných vztahů mezi dospělými, kterým to vyhovuje.

Přirozeně se tak rozmnožily příležitosti k erotickému seznámení na internetu s cílem uspokojit stále rostoucí poptávku zejména mezi lidmi ve věku 25-35 let, kteří si chtějí užívat svobodného života, dokud mohou, než se s konečnou platností usadí… nebo také ne;). Setkání na jeden večer nebo jen na sex je na těchto stránkách snadné zařídit, protože všichni tam jsou za stejným účelem a mají tedy stejné požadavky. Dva lidé si spolu promluví, mají z toho dobrý pocit a rozhodnou se, že spolu stráví příjemnou chvilku, která může být jen jedna nebo se případně opakovat.
Poznejte zde nejlepší erotické seznamky, které jsme pro Vás ohodnotili, abychom Vám ulehčili výběr!

Jak nezávazné seznamky fungují?

Stejně jako u seznamek podle zájmů a vážných seznamek musí být u nezávazných seznamek profil co nejatraktivnější, chcete-li mít úspěch. Podle toho, co uvedete, se rozhodne, jestli půjdete na první rande.

Vytvořte zábavný a poutavý profil

Je nutné se soustředit především na jasné a přímé sdělení. Je-li vaším cílem setkat se s někým dostupným, nezadaným, flirtovat, svádět a pak skončit nezávazně u jednoho z vás doma, pak byste měli v profilu uvést, že jste veselí, sebejistí a hledáte zábavu bez problémů a dlouhodobých závazků a vždy respektujete, co chce ten druhý.

Nejlepší, co můžete udělat, je přejít rovnou k věci a prozradit něco o tom, jak se máte, co rádi děláte a jaký by měl být váš ideální nezávazný partner.

Nezapomínejte, že největší hodnotu na těchto nezávazných seznamkách mají profily s atraktivními původními fotografiemi. Nahrávejte proto fotografie, kde vypadáte, že se dobře bavíte, nebo kde děláte něco odvážnějšího, jako jsou například extrémní sporty. Tím sdělujete, že jste pro nezávaznou známost zajímavou volbou.

Naplánujte originální nezávazné rande, které nejde odmítnout

Času je málo, takže jestli vás na nezávazné seznamce někdo zaujal, rychle za ní(m)! Vždy se však chovejte uctivě!

Doporučujeme být zároveň transparentní, přímí a milí. Přestože hlavním cílem pro oba bývá většinou pozdější nezávazný vztah, nejlepší je spolehnout se na svůj šarm, přistupovat k protějšku zlehka a vyhnout se explicitním komentářům a fotografiím.

Pokud po několika vyměněných zprávách uvidíte, že je přitažlivost vzájemná, dobře funguje osobní pozvánka na první rande na zábavném neobvyklém místě, která nejde odmítnout. Zjednoduší se tak vaše cesta ke společnému splnění erotických fantazií!

8 pravidel pro nezávazné seznamování:

 1. Dejte jasně najevo své úmysly.
 2. Nikdo na vás netlačí. Nezávazné seznamování znamená, že se vždy můžete poohlédnout po jiném partnerovi.
 3. Nemějte obavy! Nebojte se pokračovat k novým potenciálním schůzkám!
 4. Nezapomínejte, že nezávazné seznámení nemusí vždy znamenat nezávazný sex. Znamená hledání někoho, s kým budete dobře kompatibilní nebo najdete smysluplné spojení. Někdo upřednostňuje fyzická setkání bez potřeby vážného vztahu, zatímco někdo jiný třeba hledá vztah a společné chvíle s někým novým a až poté případně fyzické sblížení.
 5. Jděte s kůží na trh! Máte fantastickou příležitost zažít s někým pěkné chvíle, od návštěvy kina po turnaj v tenise, nebo třeba něco extrémnějšího, třeba seskok s padákem!
 6. Dohodněte si společná pravidla – cílem je zábava. Neočekávejte, že dojde na něco vážnějšího.
 7. Držte emoce na uzdě! Jestli začnete k nezávaznému partnerovi něco cítit, můžete mu to říct, ale nezapomínejte, že to nemusí být vzájemné.
 8. Bavte se!
Read more
Read less

Seznamka po padesátce: Užitečné tipy pro svobodné ve zralém věku

Zralý věk člověka představuje ideální období k tomu, aby si užíval lásku a život bez omezení. V posledních letech se zvýšil počet mužů a žen nad 50 let, kteří se vrátili na trh seznamek. V současnosti se můžete setkat se spoustou on-line seznamek pro seniory v České republice, jako jsou[...]

eDarling vs Singles50: Kde získáte nejlepší shody?

Rande s někým zajímavým a nezadaným je dnes mnohem jednodušší díky online seznamkám. Při hledání lásky online existují desítky alternativ, ale v České republice jsou v kurzu hlavně dvě služby. Mezi nejpopulárnější weby pro nezadané, kteří hledají potenciální partnery, jsou eDarling a Singles50. Ale který web je nejlepší? eDarling vs[...]

Měl by být věkový rozdíl problémem ve vztahu?

Jaký má věkový rozdíl vliv na vztah? Přesně na tuhle otázku se hledala odpověď služba Elite Singles (eDarling) průzkumem u půl milionu svých členů. Podle této platformy pro setkávání lidí se u žen tolerance starších mužů s věkem snižuje, zatímco mladí muži spíše preferujístarší ženy. Jaký věkový rozdíl by byl pro[...]

Tento web využívá soubory cookie, aby vám umožnil lepší prohlížení obsahu. Přečtěte si další informace o tom, jak soubory cookie využíváme, a jak můžete změnit nastavení.