Skip navigation

Quickflirt recenze

Poslední aktualizace: 20 prosince, 2019 provedl Jakub

Svádíte rádi? Pak je Quickflirt internetová seznamka jako stvořená právě pro Vás, kde budete moci odhalit svou hravou stránku a flirtovat po internetu.

Quickflirt patří k předním online seznamkám fungujícím na bázi vyhledávání největší shody v rámci globální skupiny Together Networks, která v současné době zahrnuje více než 20 lokalizovaných značek a působí po celém světě ve více než 30 zemích.

Stránky nabízejí místo, kde se Češi mohou seznámit s dalšími otevřenými singles nad 25 let, flirtovat i najít lásku. Každý měsíc platforma zaznamená milion aktivních uživatelů a kolem 110 milionů členů zkusí začít konverzaci s úmyslem najít ideálního partnera!

Quickflirt: Jak to funguje?

Registrace je jednoduchá a je zdarma. Komunikaci s ostatními uživateli usnadňuje řada funkcí: chat, zasílání zpráv atd. Chcete-li dát najevo svůj zájem o některého uživatele, odešlete mu prostě mrknutí. Je to rychlé a dojednáte si tak spoustu schůzek!

Pro začátek jednoduše uvedete několik základních informací o sobě, napíšete stručně, co přesně hledáte, a nahrajete svoje nejsvůdnější (ovšem ne sexuálně explicitní) fotografie. A pak už stačí jen pustit se do toho a začít flirtovat s jinými hravými a pohodovými singles z celé České republiky.

Jakmile vytvoříte pětihvězičkový profil, budou vám představovány profily na flirt z okolí, pečlivě vybrané službou Quickflirt, a potom se budete moci rozhodnout, které skutečně splňují vaše očekávání.

Můžete si vyzkoušet v chatovacích místnostech, jak snadno lze potkat jiné atraktivní a zábavné singles ve vašem okolí, a pokud mezi vámi zafunguje chemie, můžete dál flirtovat online nebo ukázat svou dobrodružnou stránku a domluvit si nezávaznou schůzku offline!

>> Spojte se se zábavnými singly. ZAREGISTRUJTE SE ZDARMA! <<

Quickflirt ve třech krocích

 1. Zaregistrujte se zdarma a vytvořte si profil na několik kliknutí: Jednoduše zadejte základní informace o sobě a začněte vyhledávat potenciálního partnera ve svém okolí!
 2. Prolamování ledů a hry: Setkejte se s více singles díky souběžnému odesílání zpráv, kterými se představíte. Pokud se spíše rádi seznamujete s dalšími uživateli zábavnou formou, měli byste zkusit hru líbí-nelíbí. Funguje to jako pás obrázků, který vám předkládá potenciální partnery navržené službou Quick Flirt jednoho po druhém, a vy buď projevíte zájem nebo pokračujete dál. Velmi zábavný způsob, jak potkat další singles v okolí.
 3. Používejte videochaty: Komunikujte s ostatními velmi interaktivně. Můžete posílat soukromé zprávy, a také se pomocí webkamery účastnit videochatů se svými online protějšky. Tento nástroj skvěle umožňuje lépe poznat potenciálního partnera, než se setkáte na skutečném rande offline!

Vyzkoušejte QuickFlirt

Platforma je velmi jednoduchá a zábavná. V rámci boje proti falešným uživatelům kontroluje tým moderátorů veškeré údaje a fotografie v profilech. QuickFlirt je velmi aktivní online seznamka, protože uživatelé vás začnou kontaktovat mrknutím, lajkováním a zprávami v řádu minut po registraci na platformě. Šance najít potenciálního nezávazného partnera jsou tak docela vysoké!

Hlavní charakteristiky

QuickFlirt se odlišuje od konkurence díky nabízeným možnostem komunikace.

Uživatelé se mohou snadno kontaktovat různými kanály. Členové mají různé možnosti:

 • Posílat flirtovací zprávy mnoha singles najednou
 • Vstupovat do chatovacích místností a prostorů pro videochat
 • Ženy píšou mužům zprávy zdarma
 • Filtrovat výsledky vyhledávání podle lokality, věku, pohlaví a ostatních charakteristických znaků jako příjem, fotografie, rodinný stav, piercing či tetování
 • Hrou líbí-nelíbí projevovat zájem o konkrétní uživatele navržené službou QuickFlirt
 • Blokovat členy, se kterými nechtějí být v kontaktu
 • Zapojit se a podívat se na témata populárního fóra webu věnovaného nezávaznému randění a pikantním setkáním
 • Dívat se, kdo je online

Uživatelé prémiové verze mohou, podle typu předplatného, využívat také další funkce:

 • Zvýšené zabezpečení pomocí plného šifrování HTTPS
 • Zobrazení na horních pozicích mezi výsledky vyhledávání
 • Zobrazení pětkrát více uživatelům
 • Procházení v režimu inkognito
 • Odpojení offline
 • Skrývání statusů přečtených zpráv a upozornění na přečtené zprávy
 • Zobrazení v horních pozicích v galerii lajků

Quickflirt cena

PŘEDPLATNÉ CENA CENA ZA MĚSÍC
3 dny 37,80 Kč
1 měsíc 415 Kč 415 Kč
3 měsíce 750 Kč 250 Kč
6 měsíců 960 Kč 160 Kč

Spolehlivost a bezpečnost

Služba Quickflirt se doopravdy stará o soukromí a bezpečí svých uživatelů. Tato online seznamka má velmi přísné zásady pro boj proti podvodům a podvody s platebními kartami se nahlašuje příslušným úřadům a institucím. Tým rovněž kontroluje pravost informací v profilech. Uživatelé také mohou blokovat a nahlašovat jiné uživatele, kteří se chovají podezřele. Iniciativu pak přebírá tým moderátorů.

Platforma dále nabízí průvodce s bezpečnostními tipy pro online i offline rande, aby si uživatelé ze svých zážitků odnesli co nejvíce.

Máte-li pochybnosti o fungování konkrétních funkcí ve službě Quickflirt, chcete si vyžádat informace o různých prémiových členstvích nebo jste našli podezřelý profil a chcete jej nahlásit, můžete několika způsoby kontaktovat zákaznickou službu Quickflirt.

Vstřícný tým zákaznické podpory můžete kontaktovat vyplněním formuláře. Bude třeba vybrat téma a konkrétní oddělení, kterému chcete dotaz poslat.

Chcete-li kontaktovat moderátory například s otázkou ohledně svého profilu, bude třeba dotaz rozvést a uvést e-mailovou adresu, aby vás mohli kontaktovat hned, jak to bude možné.

Zákaznickou službu Quickflirt můžete kontaktovat také e-mailem na adrese [email protected]flirt.com nebo telefonicky na čísle 34900839131.

Tým podpory by vám měl odpovědět velmi rychle, protože je k dispozici nepřetržitě. Znamená to, že si můžete kdykoli nechat poradit od odborníků na seznamování

Quickflirt: Jak smazat svůj účet?

Pokud jste našli perfektního partnera nebo si chcete jednoduše od online seznamování dát pauzu, můžete svůj profil Quickflirt na několik kliknutí smazat.

Stačí přejít na kartu Nastavení a kliknout na tlačítko Smazat účet. Veškeré profilové informace a fotografie budou následně z webu odstraněny.

Než na neurčito web opustíte, bude třeba vysvětlit, proč chcete službu přestat používat, a postup odstranění dokončit zadáním hesla.

Po permanentní deaktivaci účtu nebudete dostávat žádná oznámení a nebudete moci kontaktovat jiné uživatele.

Jak zrušit prémiové předplatné ve službě Quickflirt?

Ve službě Quickflirt se vaše prémiové předplatné obnoví automaticky po skončení aktuálního období, pokud funkci nedeaktivujete alespoň 24 hodin před datem skončení.

Chcete-li ukončit placené členství ve službě Quickflirt, je třeba přejít do nastavení a poté do části, kde jsou uvedeny informace o aktuálním předplatném. Najdete zde možnost zrušení.

Quickflirt hodnocení: náš názor

Pro Proti
Široká škála komunikačních funkcí

Nepřetržitá zákaznická podpora

110 milionů chatů měsíčně (celosvětově)

1 milion aktivních uživatelů měsíčně (celosvětově)

Ženy píšou mužům zprávy zdarma

Pokročilý bezpečnostní systém, který chrání údaje uživatelů

Velmi obsáhlé fórum

Blog s tipy na bezpečné online randění

Příležitost kontaktovat místní singles, seznamovat se s cizinci či v rámci minoritních skupin

Velmi rozmanitá komunita singles: můžete vstoupit do několika skupin: single rodiče, senioři, gayové…

Můžete se setkat s desítkami podobně smýšlejících mužů a žen v aktivních chatovacích místnostech

Aplikace pro Android a iOS

Mnoho profilů bez fotografií

Potenciální partneři se vyhledávají jen podle lokality

QuickFlirt je skutečně úžasná seznamovací platforma pro české singles, kteří mají zájem o flirt či něco vážnějšího. Skvělé na této konkrétní službě je, že můžete najít stovky mužů a žen z celé České republiky, kteří si chtějí trošku zaflirtovat, najít potenciální spřízněnou duši nebo jen vyrazit mezi lidi a udělat si nové přátele pro společné zájmy. Rozhodnutí o tom, jaký vztah chcete, je na vás: QuickFlirt vám jednoduše poskytne nástroje k nalezení nejlepších potenciálních partnerů!

Tyto stránky se nám jeví jako uživatelsky přívětivé a jejich design je dost sympatický. Mají širokou členskou základnu s poměrně nízkým věkovým průměrem. Proto můžete mít jistotu spousty nezávazných schůzek!

Jednou z potenciálně nejsilnějších stránek služby Quickflirt je, že můžete kontaktovat singles ve svém okolí, po celé České republice i v jiných koutech světa na pouhých několik kliknutí.

Platforma slibuje jednoduché, ale efektivní online randění: po bezpatné registraci a vyplnění profilu už stačí jen pomocí rozšířeného vyhledávání najít skvělé signles v okolí, kteří mají stejné zájmy.

Služba Quickflirt děá čest svému jménu, a tak nebudete muset trávit hodiny online, abyste se potkali se zajímavými singles ve svém okolí. Můžete si zajistit rande v pouhých třech krocích!

Už jen proto stojí služba za zkoušku!

Tento web využívá soubory cookie, aby vám umožnil lepší prohlížení obsahu. Přečtěte si další informace o tom, jak soubory cookie využíváme, a jak můžete změnit nastavení.