Skip navigation

Recenze Singles50

Poslední aktualizace: 21 února, 2024 provedl Jakub

Svobodní lidé z České republiky nad 50 let mají nyní nové seznamovací stránky, které mohou vyzkoušet, pokud hledají lásku. Singles50 vlastní a provozuje společnost be2, která představuje záruku kvality a zkušeností. To nás přimělo k rozhodnutí nabídnout tuto novou službu zejména lidem nad 50 let, kteří se chtějí seriózně seznámit v České republice.

Singles50: Jak to funguje?

Stejně jako u většiny seznamek v České republice se můžete na Singles50 zdarma zaregistrovat: stačí Vám k tomu jen e-mailová adresa a heslo. Jakmile se zaregistrujete, vytvoříte si svůj profil a můžete začít využívat bezplatných služeb portálu Singles50. Mezi ně patří hlavně vědecky podložený test osobnosti, aby pro Vás vytvořil Vaše vlastní kritéria hledání shody.

Podobně jako Be2 jsou i Singles50 seznamovací stránky, které se opírají o duchovní spřízněnost. Hlavní předností tohoto druhu seznamky je účinná síla algoritmu vzájemné shody, která umí porovnat výsledky testů Vaší osobnosti s výsledky ostatních členů stránek. Portál Singles50 toho využívá, aby Vám umožnil navázat kontakt s členy seznamky, jejichž profily mají maximum společných věcí s Vámi. Seznamka Singles50 se domnívá, že sdílená spřízněnost je příslibem stabilního, trvajícího vztahu.

Pokud máte rádi pěší turistiku, vaření, výlety, kino nebo jiné volnočasové aktivity a chtěli byste je sdílet s partnerem, musíte se dostat k té správné seznamce. Na Singles50 můžete definovat svá vlastí kritéria hledání a popsat svého ideálního partnera. Seznamovací portál se pak postará o to, aby Vám našel člověka, který bude mimořádný pro VÁS.

3 zásadní výhody Singles50

 1. Smyslupná spojení: Na trhu je spousta internetových seznamek, Singles50 ale mezi nimi vyčnívá, protože propojuje nezadané starší lidi na základě jejich osobnosti. Uživatelé jsou vyhodnocováni na základě jedinečného testu osobnosti a potom jim jsou představeni potenciální vhodní partneři, tedy nezadaní, kteří se k nim nejlépe hodí. Zatímco ostatní weby se soustředí především na vaši polohu a zájmy, Singles50 bereou při sestavování fungujících párů v potaz i faktory jako věk a typ osobnosti. Singles50 jsou o krok napřed: Mohou vám slíbit smysluplná spojení!
 2. Bezpečná komunita nezadaných: Většina nezadaných v České republice při hledání seznamky chce, aby bylo její užívání bezpečné. Když se chcete seznamovat s dalšími nezadanými po internetu, diskrétnost je základ! Singles50 vás mají pod ochranným pláštěm! Naše internetová seznamka vám zaručuje 100% anonymitu i soukromí. Vaše jméno i e-mailovou adresu pokládáme za důvěrné informace. Podrobnosti, které uvedete na svém profilu, např. své osobní údaje, zájmy a fotky, jsou na naší platformě zcela v bezpečí. Informace jsou dostupné pouze registrovaným uživatelům a naše platforma se zaručuje, že je neposkytne žádné třetí osobě. Můžete mít zároveň pod kontrolou, kdo se dívá na vaše profilové fotky. Toto je alternativní způsob, jak chránit své nejcitlivější údaje.
 3. Záruka kontaktu: Na internetové seznamce jde především o to, abyste nakonec vyrazili na schůzku. Všechny seznamovací portály v České republice vám umožňují najít ve svém okolí nezadané, ale známost často končí už poté, co si vyměníte pár zpráv. Jednou z nejzajímavějších funkcí seznamky Singles50 je, že poskytuje svým uživatelům záruku minimálního kontaktu. To znamená, že vám zajistíme spojení s alespoň 10 partnery. Tuto funkci mohou využívat uživatelé s účtem Premium. Pokud během toho, co je váš účet Premium aktivní, nebudete mít příležitost setkat se a popovídat si s tímto počtem protějšků, Singles50 vám členství v prémiovém klubu zdarma prodlouží.

Test Singles50

Singles50 nabízí jedinečný a efektivní zážitek ze seznamování pro starší nezadané osoby, které hledají spřízněnou duši v České republice. Po vyzkoušení vlastních služeb můžeme konstatovat, že zcela naplňují očekávání. Ihned po vyplnění testu osobnosti jsme obdrželi přes 230 spojení z okolí, z kterých jsme si mohli pro začátek vybírat. Uživatelé jsou velmi aktivní, navrhovaným partnerům totiž mohou zaslat jednu zprávu zdarma, a nalezení potenciálního partnera je tak opravdu snadné.

Hlavní funkce

Vytvořte si profil

 • Registrace je zdarma. Takže, abyste Singles50 vyzkoušeli, nevyžaduje to z Vaší strany žádný závazek. Abyste se mohli zaregistrovat, musí Vám být minimálně 50 let. V opačném případě budete přesměrováni na seznamku Singles50, která je vhodnější pro mladší lidi.
 • V první etapě budete muset vyplnit osobnostní test. Jeho součástí jsou otázky týkající se Vašeho vkusu, zálib a Vašich vlastností apod. Jsou tak nastavené, aby je mohl používat algoritmus stránek Singles50.
 • I když bude Váš profil částečně předvyplněný, budete přesto muset načíst jednu či více fotografií a přidat k nim stručný popisek. Během procesu registrace je každá etapa zřetelně označena. Pokud budete potřebovat jakoukoliv pomoc, stačí kontaktovat podporu.
 • Vaše fotografie jsou soukromé; rozhodujete Vy, komu je budete chtít ukázat.

Vyhledávání a kontaktování potenciálních partnerů

 • Obdržíte návrhy profilů, které odpovídají kritériím shody, které pro Vás vytvořil portál Singles50
 • Svoje kritéria vyhledávání si můžete ručně upravovat
 • Máte zaručeno deset seznámení: Pokud nenavážete kontakt s minimálně deseti lidmi při Vašem přihlášení, automaticky se Vám registrace prodlouží. Proto nemusíte nikam pospíchat, někdy můžete trvat dobu, než potkáte toho pravého člověka
 • Singles50 Česká republika poskytuje automatické zasílání zpráv: vždy, když nový člen odpovídá Vašim kritériím shody, je mu automaticky zaslána zpráva Vaším jménem. Před tím však tuto zprávu můžete samozřejmě osobně upravit.
 • Uvidíte, kdo se díval na Váš profil.
 • Můžete si vytvořit seznamy s oblíbenými lidmi.
 • Navazování kontaktů pomocí rozhraní této seznamky je snadné. Můžete zpřístupnit svoje fotografie, posílat zdarma soukromé zprávy, sjednat si telefonický hovor. A proč ne rovnou první schůzku, pokud toho máte hodně společného?

Jak je uvedeno výše, na Singles50 se máte možnost seznámit s dalšími ženami a muži různými způsoby. Máte-li běžný účet, vytvoříte si profil, vyplníte test osobnosti, získáte návrhy na vhodná spojení, zašlete ostatním uživatelům záludnou otázku a zprávu zdarma každému z navrhovaných spojení.

Následující vylepšené funkce ale mohou využívat pouze uživatelé s aktivním účtem Premium:

 • Podívat se, kdo si prohlížel váš profil
 • Přečíst si všechny své zprávy
 • Zasílat ostatním uživatelům neomezený počet zpráv
 • Přidávat si kontakty k oblíbeným
 • Prohlížet si všechny fotky
 • Záruka kontaktu s alespoň 10 doporučovanými partnery

Singles50 cena

Registrace na Singles50 je bezplatná, ale neumožňuje Vám přístup k celé řadě on-line seznamovacím službám, které portál nabízí. Na Singles50 jsou zdarma pouze vytvoření profilu, osobnostní test (a Vaše výsledky) a přidání profilové fotografie.

Singles50 poskytuje kvalitní služby, které zahrnují každodenní návrhy shodných potenciálních partnerů.

 

Spolehlivost a bezpečnost

Seriózní pověst značky nás vede k přesvědčení, že registrace na seznamce Singles50 pro Vás nepředstavuje žádné riziko. Společnost Singles50, významný představitel v oblasti on-line seznamování jak v České republice, tak po celém světě, využívá osvědčený a vyzkoušený systém předcházení podvodům a také systém na ochranu dat uživatelů. Vaše informace jsou tudíž důvěrné a nebudou sdíleny s třetími stranami. Pro bližší informace si prostudujte Všeobecné podmínky portálu Singles50.

Mrzí nás absence služby pro on-line chatování a části Nejčastější dotazy. Protože se však jedná o nedávno spuštěné stránky, bude tento typ funkcí brzo přidán, abychom usnadnili Váš uživatelský prožitek, jak tomu je na seznamce Singles50.

Můžete si připlatit za účet Premium a nemusíte mít obavy, jak nakládame s vašimi platebními údaji. Platforma rovněž umožňuje nahlásit chování jiného uživatele, pokud se chová podezřele. Náš tým odborníků ze Singles50 poté provede příslušná opatření, aby uživatel, který se chová jako podvodník, nemohl na platformě dále s nikým komunikovat. Dalším důležitým bodem je, že fotky ostatních uživatelů neuvidíte, dokud si na profil sami nenahrajete fotku – u té si zároveň určíte, s kým ji chcete sdílet. Jaký obsah na stránku nahrajete, máte zcela pod kontrolou!

Jak smazat svůj profil na Singles50?

Pokud si najdete partnera nebo si prostě jen chcete dát od seznamky pauzu, můžete svůj profil kdykoli odstranit. Pokud se tak rozhodnete, klikněte v „Nastavení“ na „Smazat profil“. Máte-li účet Premium, nejprve zrušte svou registraci v záložce „Moje členství“. Poté budou z platformy odstraněny vaše údaje.

Singles50 hodnocení: náš názor

Pro Proti
Registrace zdarma

Skvělá internetová seznamka pro starší nezadané

Seznamka pro nezadané přes 50 z celé České republiky

Denně se přidá 24 000 nezadaných

Vysoce efektivní systém párování: 41% úspěšnost

Vyvážený poměr pohlaví: 51 % ku 49 %

Možnost zaslat 1 zprávu zdarma každému doporučovanému spojení

100% anonymní seznamka

Záruka kontaktu (pro uživatele Premium)

Nemůžete si prohlížet fotky ostatních uživatelů, dokud od nich nedostanete svolení

Kontrolovat, kdo si prohlížel váš profil, můžete pouze s účtem Premium

Po testování seznamky Singles50 si myslíme, že rozhraní je dobře vymyšleno, snadné a rychlé: zkrátka je radost jej používat! Osobnostní dotazník není ani příliš dlouhý, ani příliš krátký. Shromažďuje informace, které jsou nutné pro vytvoření účinného seznamu kritérií shody. Registrace a zasílání zpráv jsou v podstatě zdarma. Zaregistrovat se budete moci jen, pokud splňujete požadovaný věk, což je dobrý nápad, vzhledem k tomu, že se jedná o seznamku výhradně určenou pro vyzrálé nezadané ve věku 50 a více let. Tyto stránky jsou seriózní, pokud jde o přístup, a v současnosti vykazuje dobré výsledky. Pokud hledáte seriózní seznamování v České republice, doporučujeme ji.

Tento web využívá soubory cookie, aby vám umožnil lepší prohlížení obsahu. Přečtěte si další informace o tom, jak soubory cookie využíváme, a jak můžete změnit nastavení.