Skip navigation

be2 recenze

Poslední aktualizace: 16 listopadu, 2018 provedl Jakub

be2 je internetová seznamka, která Vás chce vyvést za hranice virtuálního světa a zajistit Vám skutečná setkání s lidmi, kteří se k Vám hodí. Díky koncepci založené na blízkosti profilů členů se internetová seznamka be2 stala jednou z předních ve svém oboru ve všech cca 30 státech, kde působí, a zejména v České republice. Je uznávána pro svou serióznost a kvalitní služby a je tedy ideálním místem, kde překonat případný rozchod a najít zase radost ze života díky kvalitnímu a dlouhodobému seznámení s lidmi, kteří se k Vám skutečně hodí.

V současné době se na tomto webu denně registruje asi 20 000 nezadaných, jejichž cílem je najít spřízněnou duši.

Někdo by mohl tvrdit, že protiklady se přitahují, tato platforma je nicméně přesvědčena, že kompatibilní osobnost je nejdůležitějším kritériem, pokud chcete najít správného partnera.

Mnoho vztahů bohužel začíná jen proto, že se dvěma lidem splaší hormony a nakonec štěstí vydrží jen nakrátko. Přesně z toho důvodu všechna doporučení na partnery, které navrhuje služba be2, vycházejí z vašeho individuálního osobnostního profilu a výsledků vašeho osobnostního testu.

Pokud máte zájem o kontakt s podobně smýšlejícími muži či ženami hledajícími dlouhodobý vztah, be2 vám nabízí nejlepší nástroje, jaké jsou na trhu k dispozici pro usnadnění hledání dokonalého partnera!

be2: Jak to funguje?

K registraci ve službě be2 stačí pár minut Aby hledání pravé lásky bylo úspěšné, musí všichni uživatelé vyplnit dotazník o tom, co od potenciálního partnera očekávají a jak by popsali sami sebe.

Ve srovnání s osobnostními testy, které se vyplňují v jiných online seznamkách, zabere vyplnění testu ve službě be2 asi jen 15 minut. Žádná z otázek se nezdá mimo téma, díky čemuž je vyplňování i celkem zábavné. Algoritmus vyhledávání partnerů byl speciálně navržen tak, aby vám posílal návrhy na partnery, kteří vám nejlépe odpovídají.

Můžete uvést podrobnosti jako váš životní styl, záliby, názor na to, co nemá chybět skvělému vztahu, i několik krátkých poznámek ke svým romantickým cílům.

Kromě možnosti prohlížet shody navrhované službou be2 se můžete také podívat na seznam nových uživatelů nebo díky pokročilému vyhledávání najít zajímavé muže či ženy skutečně vyhovující vašemu popisu ideálního partnera.

Jakmile najdete někoho, o kom si myslíte, že možná splňuje očekávání, a máte předplatné úrovně Premium, můžete prolomit ledy a zahájit konverzaci. První rande máte ve svých rukou!

Osobnostní test be2

Tato metoda označovaná jako „matchmaking“ je založena na dotazníku, který vyplníte při registraci, a který Vám pomůže stanovit Váš psychologický profil. Po vyplnění profilu pak můžete optimalizovat hledání v profilech jiných nezadaných, kteří se k Vám hodí svou osobností, mentalitou a hodnotami.

Seznamka be2 a totiž vypracovala tzv. „index be2“, který na základě Vašich odpovědí na dotazník umožní vyhledat členy, s nimiž dosahujete nejvyšší míry souladu. Tento dotazník vymezuje Váš psychosociální profil na základě 28 rysů Vaší osobnosti.

be2 Personality Test

Pro začátek vyplníte 15minutový seznamovací dotazník, který zjistí, co od partnera očekáváte a jak byste popsali sami sebe.

V porovnání s ostatními online seznamkami je tento dotazník krátký a snadno se vyplňuje. Nyní je správný čas, kdy online seznamce sdělit, jak má vypadat váš ideální vztah, aby vám algoritmus platformy mohl začít posílat doporučení na partnery.

Osobnostní test obsahuje otázky věnované tomu, jací jste a jaké singles hledáte, jak se chováte na začátku vztahu, jak se díváte na lásku a romantiku atd.

Zajímavostí je, že v pravém horním rohu obrazovky uvidíte procentuální hodnotu, která vám ukáže, nakolik jste údaje o osobnosti vyplnili. Pokud nechcete celý dotazník vyplnit najednou, můžete se k němu kdykoli vrátit.

Jak jsme již uvedli, vaše odpovědi budou mít velký vliv na potenciální shody, protože algoritmus podle nich začne vyhledávat podobně smýšlející singles. Je však důležité poznamenat, že vaše odpovědi jsou důvěrné a ostatní uživatelé k nim nebudou mít přístup.

Jakmile vyplníte 80 % osobnostního testu be2, bude nutné zadat některé konkrétní informace o sobě, abyste mohli začít vytvářet svůj seznamovací profil:

  • Uživatelské jméno
  • Datum narození
  • Některé osobní údaje, jako je výška, barva očí, národnost, profese, vzdělání, postoj k alkoholu atd.
  • Vaši zemi a kraj, aby služba mohla začít vyhledávat singles v okolí
  • Osobní vzkaz, kde můžete popsat sebe a co hledáte

Služba be2 nedávno zavedla novou funkci vzkazů, kterou budete na této stránce moci aktivovat. Podle oficiálního webu služby pomáhá služba soukromých vzkazů be2 uživatelům ušetřit čas a zvýšit si úspěšnost. Funkce zajistí vyšší procento návštěvnosti, protože potenciální partneři budou dostávat denně zprávy o vaší aktivitě na webu.

Dlouhodobé a kvalitní vztahy

Na seznamce be2 budete mít možnost potkat lidi, kteří stejně jako Vy hledají vážné seznámení. Většina členů je ve věku 40 – 70 let a chce budovat šťastný a stabilní vztah. Jsou unaveni avantýrami na jednu noc a chtějí potkat člověka, který se k nim bude opravdu hodit, a to jak z hlediska osobnosti, tak i hodnot a společných aktivit.

 

Bezpečné a neobtěžující fungování

Nejprve Vám vyhledávač pomůže se v obrovském množství profilů zorientovat. Pomocí tlačítka „Napsat zprávu“ se můžete představit a vyslat signál osobě, která Vás zajímá. Poté, abyste mohli prohlížet profily ostatních členů seznamky, musíte počkat na jejich souhlas. Proto je důležité si vytvořit úplný a pravdivý profil. Konečně můžete použít i služeb kouče pro seznamování, abyste se naučili, jak druhého oslovit a získat si jej bez hloupých chyb, a tak se úspěšně seznámit s mužem nebo ženou, který/á Vás zaujal/a.

Vyzkoušejte be2

Služba be2 je opravdu jednoduchá a zábavná. Seznamka vám nabízí denní shodu, což vám usnadní hledání drahé polovičky.

Pokud se chcete podívat, co píšou ostatní uživatelé ve svých profilech, budete muset nejprve vyplnit svůj a nechat si ho ověřit platformou. To je každopádně bod k dobru! Je to totiž nepochybně pádný důkaz o tom, že uživatelé platformy myslí hledání lásky na internetu vážně a že zde nenajdete falešné profily.

Na této online seznamce je výborné mimo jiné to, že členům úrovně Premium slibuje minimální počet 10 doporučených partnerů.

V případě, že jste si vyměnili zprávy s méně než 10 uživateli, bude vám členství bezplatně prodlouženo, pokud to týmu be2 sdělíte předem. Záruka, že platforma skutečně funguje efektivně, že to není ztráta času, že skutečně potkáte podobně smýšlející uživatele a že zde opravdu můžete potkat skutečného partnera.

Hlavní charakteristiky

Váš individuální profil, osobnostní test a další základní funkce jsou bezplatné.

Je zde také možnost odeslat předem formulované otázky ostatním členům. Tato funkce z vašeho online seznamování udělá takový zábavný kvíz.

Můžete se také podívat na blog be2, kde najdete tipy pro seznamování!

Vyhledávací funkce ve službě be2 vycházejí z vaší osobnosti. Systém vyhledávání potenciálních partnerů vám pak umožní zobrazit kompatibilitu mezi vámi a dalšími singles ještě předtím, než je kontaktujete.

Pokud však chcete do svého profilu zadat trochu podrobností, bude třeba členství na úrovni Premium. Bez placeného členství nebudete moci nahrát obrázek.

Jako člen úrovně Premium máte tyto možnosti:

  • Nahrávat a zobrazovat fotografie ve vysoké kvalitě
  • Odesílat a dostávat libovolný počet zpráv
  • Zobrazit návštěvy na svém profilu
  • Záruka úrovně Premium s příslibem kontaktu alespoň s 10 doporučenými partnery

be2 cena

PŘEDPLATNÉ CENA CENA ZA MĚSÍC
1 měsíc 149 Kč 149 Kč
6 měsíců 3,294 Kč 594 Kč
12 měsíců 4,788 Kč 399 Kč

Služby zákazníkům a bezpečnost

Web Be2 je 100% bezpečný, protože vaše osobní údaje jsou šifrované a není dovolena distribuce třetím stranám. V případě potřeby můžete své osobní nastavení snadno změnit.

Zabezpečení soukromí uživatelů je pro službu be2 stěžejní. Společnost dokonce deklaruje, že spolupracuje i s mezinárodními centry na ochranu dat, aby zamezila výskytu falešných profilů na platformě.

Tým moderátorů kontroluje, zda všechny informace uváděné v uživatelských profilech splňují základní pokyny webu a zda se za profily neukrývají podvodníci.

Kromě toho můžete rozhodovat, kdo může zobrazit vaše fotografie.

Jak zrušit váš účet na be2?

Zrušení vašeho účtu na be2 je rychlé a snadné. Musíte pouze kliknout na váš avatar a okamžitě uvidíte horní menu s nabídkou „Nastavení“.

Po kliknutí na něj najdete různé možnosti, od oznámení až po změnu vaší e-mailové adresy, stejně jako možnost změnit heslo a zrušit předplatné be2 .

Poslední vám také dá možnost zrušit váš profil.

Pokud byste náhodou narazili na nějaké problémy s rušením účtu, můžete vždy kontaktovat zákaznický servis be2 prostřednictvím e-mailu. Velmi rádi vám pomohou!

be2 hodnocení: náš názor

Pro Proti
Velmi efektivní systém vyhledávání partnerů

Vysoká kvalita členů

Máte-li předplatné úrovně Premium, je zaručen kontakt minimálně s 10 doporučenými partnery.

Profily se manuálně kontrolují, aby byla zachována kvalita webu.

Experti na budování dlouhodobých vztahů

Velmi intuitivní aplikace ke stažení pro systémy iOS a Android

Ve srovnání s podobnými online seznamkami be2 nemá tolik funkcí pro interakci s ostatními uživateli

Velmi omezené základní funkce (pro uživatele pod úrovní Premium)

Čísla hovoří sama za sebe: podle oficiálního webu může služba be2 přesvědčit své uživatele více než 30 miliony registrovaných uživatelů, kteří hledají lásku ve více než 37 zemích ve 12 jazycích.

Ve službě be2 najdete zralé i starší singles hledající vážné vztahy.

Mnoho nezadaných také chce být součástí dynamické komunity, ve které potká nové lidi a začne nová přátelství.

Službě be2 se podařilo vytvořit skvělou a solidní vstřícnou komunitu singles v České republice: potkávat nové a zajímavé lidi je snadné a vzrušující.

Online seznamka sdílí na svém webu příběhy úspěšných a mnoho pozitivních hodnocení pro lepší informaci.

Jakmile se registrujete, rozhraní se snadno používá, a navíc si nebudete muset dělat starosti o své osobní údaje, protože všechny informace jsou dobře zajištěny.

Služba je rovněž dobře známá kvalitou profilů svých členů, což umožňuje nezadaným najít lásku!

Podle svého vlastního tvrzení dokázala služba be2 dosáhnout úspěšnosti 41 % úspěšných love stories, což je skutečně slibné číslo!

Pokud hledáte vážný vztah a chcete potkat singles ze svého okolí, staňte se součástí komunity be2! Začněte se seznamovat ještě dnes!

Tento web využívá soubory cookie, aby vám umožnil lepší prohlížení obsahu. Přečtěte si další informace o tom, jak soubory cookie využíváme, a jak můžete změnit nastavení.