Skip navigation

Victoria Milan

Poslední aktualizace: 19 května, 2023

Zaměření seznamky Victoria Milan

Zmizela z Vašeho současného vztahu  vášeň a nahradila ji rutina? Chcete na chvíli uniknout a znovu prožít zapomenuté pocity? Nezávazný flirt najdete snadno a rychle na stránkách Victoria Milan. Seznamka se zaměřuje na muže a ženy, kteří v nějakém vztahu žijí, ale hledají milence. Ať už Vám jde o krátkodobou aférku nebo dlouhodobější vztah, Victoria Milan zaručuje bezpečnost, utajení a anonymitu. Na těchto stránkách je diskrétnost samozřejmě důležitá a profilové fotografie nejsou identifikovatelné. Stránky jsou dobře vymyšleny a jejich design je dosti atraktivní.

Jak to funguje

Victoria Milan vyžaduje při registraci velmi málo údajů. Stránky Vám před registrací doporučí, abyste si vytvořili zvláštní e-mailovou adresu, aby e-maily ze seznamky nebyly na Vašem obvyklém e-mailovém účtu. Nebojte se, že Vás na fotografii někdo pozná, protože díky funkci AnonymousBlur™ si můžete rozmáznout obličej a fotografie uložit do soukromého adresáře, takže je uvidí pouze uživatelé, kterým k tomu dáte svolení. Registrace je zdarma.

Hlavní parametry

V profilech můžete vyhledávat podle několika kritérií: vzhled, místo, věk, osobnost nebo také sexuální preference.  Je možné odeslat virtuální flirt nebo mrknutí: když Vám ten druhý/ta druhá odpoví, můžete mu poté poslat vzkaz a navázat rozhovor. Můžete diskutovat s ostatními uživateli, blokovat nežádoucí profily a automaticky dostávat do e-mailové schránky upozornění, když Vám někdo pošle zprávu na seznamce.

Velmi důležitou vlastností je automatické odhlášení ze stránek po určité době nečinnosti; je zde i tlačítko „Panika!“, s jehož pomocí můžete okamžitě bez rizika přejít na neutrální stránku. Seznamku Victoria Milan můžete diskrétně používat i doma, aniž by si toho Váš manžel nebo manželka všimli!

Proč byste měli zvolit Victoria Milan?

Victoria Milan se specializuje na mimomanželské vztahy a zdá se být nejdiskrétnějším místem, kde je lze na internetu provozovat. Můžete se tam seznámit s lidmi, kteří mají stejné choutky a požadavky jako Vy. Stránky jsou zabezpečené a anonymní. Bude to Vaše tajná zahrádka…

Tento web využívá soubory cookie, aby vám umožnil lepší prohlížení obsahu. Přečtěte si další informace o tom, jak soubory cookie využíváme, a jak můžete změnit nastavení.