Skip navigation

C-date recenze

Poslední aktualizace: Prosinec 20, 2019 provedl Jakub

C-date se od klasických internetových seznamek liší a neklade si za cíl zprostředkovat vážné a dlouhodobé seznámení. Seznamka C-date je určena spíše příznivcům „casual dating“, kteří hledají nezávazná a smyslná setkání mezi dospělými, kteří s tím, co dělají, souhlasí… Od registrovaných uživatelů se nežádá žádný dlouhodobý závazek, jde o to prožívat diskrétní a přátelské intimní vztahy.

Službě C-date po celém světě důvěřuje již více než 36 milionů singles a každý den přibývají další Češi, kteří se mohou do služby zdarma zaregistrovat a nezávazně najít dokonale vyhovující protějšek.

Bez ohledu na to, o jaký typ dobrodružství máte zájem, ve službě C-date máte velkou šanci najít někoho, kdo bude vyhovovat vašim požadavkům.

C-date: Jak to funguje?

Na internetové seznamce C-date jste zcela anonymní a Vaše osobní údaje jsou chráněny. Registrace je jednoduchá: stačí zvolit pohlaví partnera, kterého hledáte, a poté popsat sami sebe – včetně druhu vztahu, jaký hledáte, svých přání a požadavků. Nakonec popište vzhled partnera, kterého hledáte, a pak již stačí pouze navázat kontakt s uživateli, kteří odpovídají Vašim kritériím a vkusu.

K uspokojení příznivců „Casual Dating“, z nichž dnes 90% hledá partnery na internetu, vytvořila seznamka C-date intimní a elegantní rozhraní, které podněcuje k navazování kontaktů. Je to seznamka, která nabízí kontakty na další členy tak, že Vám je navrhuje v závislosti na Vašich požadavcích. Pak je jen na Vás, abyste poslal(a) vzkaz uživatelům dle vlastního výběru.

S ostatními pohodovými singles vás propojí algoritmus, který určí, kdo je vaším ideálním parťákem!

Proto je při (bezplatné!) registraci nutné odpovědět na několik otázek ohledně svých erotických preferencí, tužeb a potřeb. Potom budete dostávat návrhy na partnery každý den.

Dalším krokem je přidat profilový obrázek a více informací o sobě. Můžete popsat, jaký jste partner, a uvést, o jaký typ známosti máte zájem.

V části O mně můžete také uvést, jaké jsou vaše intimní preference. Bude tak jednodušší najít někoho, kdo vyhovuje vašim požadavkům.

Ve službě C-date je důležitá interaktivita. Zájem o jiné uživatele můžete dát také prostřednictvím hry líbí-nelíbí a pokud bude vzájemný – tedy pokud jste našli protějšek zcela vyhovující vašemu erotickému typu – můžete v soukromí navázat konverzaci plnou vášně!

Přestože můžete dostávat návrhy na partnery s ohledem na vaše erotické preference, doporučujeme používat k hledání single žen a mužů ve svém okolí nástroj vyhledávání.

C-date: Spojte se se sigles ve třech krocích

 • Vyberte si své nezávazné rande: vyberte si typ hledaného nezávazného rande už při registraci: od flirtování s jinými singles online po šťavnaté konverzace a od smyslných her pro dva po diskrétní romanci. Díky službě C-date můžete zažít jakékoli nezávazné dobrodružství, které si dovedete představit.
 • Vytvořte si vynikající profil: C-date je přesně taková služba, kde na profilu velmi záleží. Jestli chcete zanechat dobrý první dojem a přitáhnout pozornost zástupů atraktivních singles z vaší oblasti, nezapomeňte svůj profil na seznamce aktualizovat o zajímavé detaily o sobě a několik svých smyslných fotografií.
 • Buďte v kontaktu se svými nezávaznými potenciálními partnery: jednou z výhod služby C-date je, že můžete navázat spojení se singles, kteří odpovídají vašim erotickým očekáváním. Podle informací, které zadáte během registrace, když vybíráte preferovaný typ vztahů/setkání, služba předkládá potenciální partnery. Kromě toho můžete využít pokročilé vyhledávání k vyhledání odpovídajících nezávazných partnerů! Doporučuje se však psát pouze těm, kteří mají stejné erotické potřeby. Tím můžete znásobit své šance na vášnivé dobrodružství, jaké hledáte!

Zkuste C-date

C-date patří mezi přední nezávazné seznamky pro diskrétní setkání. Proto má C-date skvělou komunitu uživatelů, kteří hledají vztahy bez závazků.

Uživatelé se zdají být velmi aktivní a docela jasně vyjadřují své záměry: skvělý způsob interakce a splnění jakékoli fantazie!

Poměr mužů a žen je jeden z nejlepších mezi nezávaznými online seznamkami, které jsme zatím recenzovali.

Stránka dává příslib spojení s dalšími neposlušnými singles z celé České republiky, kteří mají stejné potřeby, a po testování můžeme prohlásit, že tento cíl se skutečně daří plnit.

Na začátku registrace je nutné uvést, jaké jsou vaše preference. Když jsme potom službu nějakou dobu používali, byli jsme představováni lidem, kteří měli zájem o stejný typ diskrétní známosti!

Hlavní charakteristiky

Platforma nabízí širokou škálu nezávazných kontaktů. Můžete se setkat, flirtovat, hrát erotické hry, dívat se a chatovat s ostatními nezadanými, kteří jsou otevření novým zážitkům.

Aby služba zjistila informace o vašich preferecích a sexuálním životě, pokládá takzvané „otázky dne“. Můžete je rovněž posílat jiným uživatelům, abyste se dozvěděli o jejich fantaziích a mohli je srovnat se svými.

Máte také možnost vybrat si preferovaný typ partnera.

Vyhledávání je jednou z hlavních funkcí platformy. Můžete filtrovat výsledky podle pohlaví, sexuální orientace, lokality, či dokonce rodinného stavu!

Uživatelé prémiové verze mají dále tyto možnosti:

 • Získat garantované minimum navržených kontaktů: až 30 za 12 měsíců prémiového členství
 • Dostávat novinky a zajistit si rozšíření navrhovaných kontaktů
 • Odesílat neomezený počet žádostí o kontakt ostatním uživatelům
 • Filtrovat jejich vyhledávací kritéria
 • Využívat anonymní profily
 • Zobrazovat všechny profily a profilové fotografie
 • Ukládat profily na seznam oblíbených
 • Číst všechny přijaté zprávy
 • Dostávat denně navrhované partnery: singles, kteří vyhovují vašim kritériím
 • Využívat zvýšenou bezpečnost: pokud bude váš profil offline déle než dva měsíce, bude automaticky smazán
 • Upravovat kritéria vyhledávání
 • Připojovat se v režimu inkognito

C-date cena

PŘEDPLATNÉ CENA CENA ZA MĚSÍC
1 měsíc  180 Kč 180 Kč
3 měsíce 1,797 Kč 599 Kč
6 měsíců 2,394 Kč 399 Kč

Spolehlivost a bezpečnost

Anonymita a ochrana údajů zákazníků jsou pro službu C-date velmi důležité. Vaše soukromí bude plně zabezpečené, protože je jedním z pilířů, které tato online seznamka využívá k zajištění přívětivého prostředí pro své uživatele. Zvláštní péče je věnována zachování anonymity uživatelů a profily se neustále kontrolují v zájmu zajištění vysokého standardu.

Každý profil, který je neaktivní po dobu dvou měsíců, se automaticky smaže. Cílem tohoto opatření je snaha o udržení aktivní komunity.

C-date má velmi profesionální zákaznickou službu, která pomáhá uživatelům s otázkami na vše, co se týká způsobu pfungování služby, jejích uživatelů a informací o různých prémiových předplatných.

Zákaznickou službu C-date můžete kontaktovat na této e-mailové adrese: [email protected].

Jak se ze služby C-date odhlásit?

Formulář odhlášení ze služby C-date je velmi jednoduchý. Pokud jste se rozhodli, že už službu C-date využívat nechcete, můžete svůj profil C-date smazat v nastavení profilu.

Najdete zde rovněž možnost upravit nastavení členství a příští datum obnovení předplatného. Doporučujeme vždy mít přehled o příštím datu splatnosti, protože každopádně bude jednodušší účet C-date případně zrušit před jeho uplynutím.

C-date – hodnocení: náš názor

Pro Proti
Zaměřené na otevřené lidi, kteří hledají nezávazné vztahy

100% anonymita

Velmi aktivní uživatelé

Velmi výkonné a efektivní vyhledávání

30 milionů uživatelů po celém světě

Výborné zabezpečení: uživatelé musí autorizovat zobrazení svého profilu

Snadno ovladatelná aplikace pro Android a iOS

Některé snímky jsou nekvalitní i přes kontrolu všech snímků moderátory

Pro využívání funkcí zpráv je nutné prémiové členství

Automatické obnovení předplatného prémiové verze

C-date se nabízí jako alternativa k avantýrám na jednu noc pro ty, kdo chtějí zcela bezpečné krátkodobé vztahy s partnerem, který už není úplně cizí člověk, neboť se s ním již seznámili na internetu. Abyste si ušetřili těžká a trapná rána, kdy se probudíte vedle cizího člověka, a vyhnuli se schůzkám se špatnými lidmi, kteří mohou být i nebezpeční, je proto lepší přijmout určitá bezpečnostní opatření. Co je v tom případě lepšího než internetová seznamka, abyste předešli nepříjemným překvapením a svého budoucího partnera bezpečným způsobem lépe poznali?

Služba C-date má vyvinuté poměrně interaktivní rozhraní, které uživatelům v České republice umožňuje vzájemnou interakci různými způsoby.

Komunita vypadá docela zapojená a živý chat je velmi aktivní. Perfektní místo ke sdílení svých fantazií a snad i setkání s někým, s kým je uskutečnit! Zejména se nám líbil párovací systém, který se zdá tím přesnější, čím víc informací do svého profilu zadáte.

C-date je k dispozici rovněž v systémech iOS a Android, takže si všechnu tu zábavu při poznávání nových a vzrušujících potenciálních partnerů pro svá nejtajnější dobrodružství můžete vzít všude s sebou!

Vyzkoušet službu C-date velmi doporučujeme všem, kteří chtějí ozvláštnit svůj každodenní život a potkat podobně smýšlející dobrodruhy.

Tento web využívá soubory cookie, aby vám umožnil lepší prohlížení obsahu. Přečtěte si další informace o tom, jak soubory cookie využíváme, a jak můžete změnit nastavení.